Update 3 - Covid19: Aangepaste dienstverlening Team Werk

Omwille van de corona-dreiging garandeert Team Werk een aangepaste dienstverlening waarbij de veiligheid van de medewerkers en de deelnemers centraal staat.

De begeleidingsgesprekken in De Poort VZW kunnen enkel na afspraak gepland worden. Andere locaties (Veerkracht 4 Menen, Werkwinkel Menen, Werkwinkel Kortrijk, Werkplus Waregem, ...) waar ook begeleidingen doorgaan, blijven nog gesloten. Deze maatregelen gelden tot 8 juni.

Jouw coach blijft telefonisch en digitaal bereikbaar, aarzel zeker niet om hem/haar te contacteren.

Wannes Desramault
0473 86 27 62 | wannes.desramault@depoortvzw.be

Charlotte Maertens
0473 86 27 82 | charlotte.maertens@depoortvzw.be

Sofie Himpe
0743 86 27 54 | sofie.himpe@depoortvzw.be

Lieze Avijn
0473 86 27 96 | lieze.avijn@depoortvzw.be

Wout Naessens
0499 77 91 16 | wout.naessens@depoortvzw.be

Jelte Vandepitte
0473 86 27 97 | jelte.vandepitte@depoortvzw.be

Terug